POSZERZAJ HORYZONTY #2

ciekawe miejsca w sieci

Święta za nami, więc pewnie jesteście wypoczęci, zrelaksowani i pełni energii na cały nadchodzący rok. To bardzo dobrze! W takim razie z pewnością macie ochotę na randkę z ciekawymi blogami:) Dziś podrzucam Wam porcję linków, które warto przeczytać.
Nie przedłużając zapraszam Was na chwilę relaksu z przyjemną lekturą.

A prezent dla siebie – święta już za nami, ale temat wpisu jak najbardziej aktualny. Daliście sobie w tym roku coś pod choinkę? Jeśli nie koniecznie zajrzycie na bloga „Kierunek Spełnienia” i przeczytajcie ten wpis.

Jak podsumować sobie rok – kolejny wpis  z bloga „Kierunek Spełnienia”, który polecam przeczytać. Wielu z nas robi sobie teraz podsumowanie roku. Kasia daje nam wskazówki jak zrobić takie podsumowanie tak, żeby wyciągnąć z niego jak największą wartość dla siebie.

Rzeczy, o których myślisz zbyt często  – zdajecie sobie sprawę z tego, jak to, o czym myślicie najczęściej wpływa na Wasz nastrój i Wasze działania? Gabriela w swoim wpisie rozkłada na czynniki pierwsze nasze najczęstsze, destrukcyjne myśli. Warto zdać sobie z nich sprawę i zacząć je kontrolować.

Blokada psychiczna – jak sobie radzić? – artykuł w Zwierciadle, w którym znajdziecie kilka wskazówek jak poradzić sobie w sytuacjach, które wydają się bez wyjścia. Warto zastosować te porady, jeśli macie wrażenie, że utknęliście w martwym punkcie.

Do cholery z pasją – ostatnio bardzo dużo mówi się o tym, że warto mieć pasję. Jak jest w rzeczywistości? Agnieszka w swoim dość kontrowersyjnym wpisie obala stereotypy i złudzenia na ten temat.

Lęk przed miłością. Bo trzeba się odsłonić a wtedy można oberwać –  co tu dużo mówić, ten tekst powinien przeczytać każdy, kto ucieka przed miłością.

Jak tworzyć dojrzałe związki. Przyjaźń między kobietami! – tym razem coś dla kobiet. U Ehdi dowiecie się dlaczego warto pielęgnować przyjaźń damsko-damską.

Szczęściara – u Ani bardzo osobisty wpis na temat szczęścia. Powinien go przeczytać każdy, kto skupia się na negatywach w swoim życiu. Szczęście często mamy pod nosem, wystarczy je dostrzec.

Jak pobudzić mózg do pracy – u Dominiki znajdziecie kilka ciekawych i niesłychanie prostych pomysłów na to, jak pobudzić mózg do pracy. Warto wypróbować!

Jak obudzić się wypoczętym i pełnym energii na koniec kilka skutecznych trików dla tych, którzy podobnie jak ja mają problemy z porannym wstawaniem. Warto przeczytać i zastosować w praktyce

Przyjemnego czytania!


To już ostatni wpis w tym roku, dlatego korzystając z okazji chciałabym Wam podziękować za to, że jesteście tutaj ze mną. Wasze zaangażowanie pozwoliło mi przetrwać chwile zwątpienia. Dzięki Wam wiem, że warto prowadzić tego bloga.

Życzę Wam, żeby 2016 rok był pełny pozytywnych zmian w Waszym życiu. Łapcie nadarzające się okazje i w pełni wykorzystujcie swój potencjał. A przy tym celebrujcie każdą chwilę i czerpcie radość z tego, co jest.

Niech ten rok będzie dla Was wspaniały!


Mogliście przegapić u mnie:

Jak odpoczywać, żeby naprawdę odpocząć

Uwolnij się od stresu w 15 minut

Jesteś pewien, że wybierasz właściwie?