O MNIE

Witam Cię na moim blogu. Nazywam się Sylwia i cieszę się, że tutaj jesteś. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.

Jeśli pragniesz lepiej poznać siebie, zmienić nastawienie do własnej osoby i świata oraz poprawić relacje z innymi to dobrze trafiłeś. Znajdziesz tutaj wiele pomocnych informacji.

O czym jeszcze będę pisać?

Generalnie o wszystkim co jest związane z rozwojem osobistym, coachingiem oraz zdrowym stylem życia.

Dlaczego akurat taka tematyka bloga?

Ponieważ te tematy są mi bardzo bliskie.

Moja przygoda z rozwojem osobistym zaczęła się kilka lat temu, kiedy powiedziałam sobie dość i postanowiłam podjąć walkę ze swoim brakiem pewności siebie i perfekcjonizmem. Swoją zmianę zaczynałam od czytania książek z zakresu psychologii i rozwoju osobistego oraz wykonywania zawartych w nich ćwiczeń. Już samo to sprawiło, że udało mi się wyzbyć wielu ograniczających przekonań oraz zwiększyć poczucie własnej wartości. Chcąc jeszcze lepiej poznać siebie zaczęłam uczęszczać na różnego rodzaju szkolenia i kursy z rozwoju osobistego. Dzięki temu oraz własnej pracy nad sobą dokonałam ogromnej „rewolucji” w swoim sposobie myślenia.

W którymś momencie zapragnęłam pójść o krok dalej i postanowiłam zacząć pomagać innym w ich własnej prywatnej „rewolucji.” Dlatego założyłam tego bloga i zdobyłam certyfikat coacha.

Bazując na zdobytej wiedzy i swoim osobistym doświadczeniu pomagam innym zwiększyć swoje poczucie własnej wartości, pozbyć się własnych ograniczeń, ustalić swoje cele i zacząć je realizować.

Moją misją jest pokazać Ci, że większość ograniczeń istnieje tak naprawdę tylko w Twojej głowie. Każdy z nas może być szczęśliwy, zadowolony z siebie i spełniony. Wystarczy w to uwierzyć i zacząć wprowadzać drobne zmiany w swoje życie.

Swoimi tekstami na blogu pragnę zainspirować Cię do tych pozytywnych zmian oraz daję Ci gotowe narzędzia, dzięki którym ich dokonasz.

A teraz rozgość się tutaj i poczuj się dobrze 🙂

 

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.