O MNIE

Kopia (2) _DSC4964Witam Cię na moim blogu. Nazywam się Sylwia i cieszę się, że tutaj jesteś. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.

Jeśli pragniesz lepiej poznać siebie, zmienić nastawienie do własnej osoby i świata oraz poprawić relacje z innymi to dobrze trafiłeś. Znajdziesz tutaj wiele pomocnych informacji.

O czym jeszcze będę pisać?

Generalnie o wszystkim co jest związane z rozwojem osobistym, coachingiem oraz zdrowym stylem życia.

Dlaczego akurat taka tematyka bloga?

Ponieważ te tematy są mi bardzo bliskie.

Moja przygoda z rozwojem osobistym zaczęła się kilka lat temu, kiedy powiedziałam sobie dość i postanowiłam podjąć walkę ze swoim brakiem pewności siebie i perfekcjonizmem. Swoją zmianę zaczynałam od czytania książek z zakresu psychologii i rozwoju osobistego oraz wykonywania zawartych w nich ćwiczeń. Już samo to sprawiło, że udało mi się wyzbyć wielu ograniczających przekonań oraz zwiększyć poczucie własnej wartości. Chcąc jeszcze lepiej poznać siebie zaczęłam uczęszczać na różnego rodzaju szkolenia i kursy z rozwoju osobistego. Dzięki temu oraz własnej pracy nad sobą dokonałam ogromnej „rewolucji” w swoim sposobie myślenia.

W którymś momencie zapragnęłam pójść o krok dalej i postanowiłam zacząć pomagać innym w ich własnej prywatnej „rewolucji.” Dlatego założyłam tego bloga i zostałam coachem.

Bazując na zdobytej wiedzy i swoim osobistym doświadczeniu pomagam innym zwiększyć swoje poczucie własnej wartości, pozbyć się własnych ograniczeń, ustalić swoje cele i zacząć je realizować.

Moją misją jest pokazać Ci, że większość ograniczeń istnieje tak naprawdę tylko w Twojej głowie. Każdy z nas może być szczęśliwy, zadowolony z siebie i spełniony. Wystarczy w to uwierzyć i zacząć wprowadzać drobne zmiany w swoje życie.

Swoimi tekstami na blogu pragnę zainspirować Cię do tych pozytywnych zmian oraz daję Ci gotowe narzędzia, dzięki którym ich dokonasz.

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz porady lub coachingu napisz: kontakt@redefineyourself.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego w zakładce: kontakt.

Chętnie odpowiem na Twoje pytania i pozostanę z Tobą w kontakcie.

A teraz rozgość się tutaj i poczuj się dobrze 🙂