SHARE WEEK 2016 – BLOGI, KTÓRE POLECAM!

share-week-2016

Właśnie trwa Share Week – piąta już edycja akcji, w której blogerzy polecają innych blogerów. W tym roku kryterium wyboru blogów do konkursu jest jakość i ważność bloga w moim życiu. Jest wiele blogów, które bardzo cenię i na których znajduję wiele naprawdę świetnych treści, które zawsze dają mi do myślenia. Wybór trzech spośród nich jest bardzo trudny. Jednak postanowiłam dorzucić swoją cegiełkę, po to, żeby dobre treści mogły szerzyć się dalej.

Tak więc przedstawiam Wam blogi, które postanowiłam wytypować do Share Week.

Witaj słońce

Dorota na swoim blogu pisze o świadomym, szczęśliwym życiu. Porusza kwestie związane z rozwojem osobistym, zdrowiem i życiową równowagą. Jednak na jej blogu nie znajdziecie suchej teorii ani motywacyjnej paplaniny. Jej teksty pisane są prostym językiem i poparte życiową wiedzą. W Dorocie podziwiam umiejętność ubrania ważnych i wartościowych treści w bardzo bezpośrednią i „lekką” formę. Jej teksty zawsze dają mi do myślenia.

Alchemia Kobiecości

Gosia porusza tematy kobiecości i związków. Jej teksty są głębokie i poruszające. Podziwiam ją za wnikliwość i umiejętność rozebrania kobiecej psychiki na czynniki pierwsze. Każdy jej wpis jest dokładnie przemyślany, wyczerpujący i dający do myślenia. To blog o kobietach i dla kobiet, ale z powodzeniem mogą go czytać również mężczyźni. Dzięki temu łatwiej będzie im zrozumieć te skomplikowane istoty, jakimi jesteśmy my kobiety.

Esencja blog

Aleksandra na swoim blogu pisze o zdrowym i zrównoważonym życiu. Swoje teksty w głównej mierze opiera na własnym doświadczeniu. Przekazuje mnóstwo wartościowych treści, które serwuje w bardzo przyjemnej i „lekkiej” formie. Podziwiam ją za jej życiową energię, którą zaraża innych, za jej motywację, życiową mądrość i wspaniałe podejście do macierzyństwa i w ogóle do życia. A to wszystko przejawia się w jej tekstach.

To moje typy w tegorocznym Share Week. Jednak to tylko drobna cząstka polskiej blogosfery, w której można znaleźć wiele wartościowych miejsc. Korzystając z okazji chciałabym polecić Wam również kilka innych blogów w tematyce rozwoju osobistego i zdrowego stylu życia, do których chętnie zaglądam. Znajdziecie tam wiele wartościowych treści, które z pewnością pozytywnie wpłyną na Wasze życie.

Wartościowe blogi: Ehdiblog, Pracownia Edukreacji, Kierunek Spelnienia, Monotematyczna Ona, Zorganizowani, Optymizm Plus, Create Your Health, Grzeczna dziewczynka, Vademecum Blogera, Króliczek doświadczalny.

Wartościowych blogów jest naprawdę wiele. Warto je odkrywać, bo można wynieść z nich wiele korzyści dla siebie.

A  jakie blogi wywierają największy wpływ na Wasze życie? Podzielcie się nimi, chętnie poznam nowe interesujące miejsca w sieci.

 

13 Comments

  1. Wymieniłaś kilka blogów, które znam, a z pozostałymi chętnie się zapoznam! 🙂 Z moich ulubionych to Vademecum blogera i Ehdiblog.

  2. Koniecznie muszę zajrzeć na ostatniego z polecanych przez Ciebie blogów. Coś mi mówi, że się z nim zaprzyjaźnię. 😉
    PS. Dziękuję, że znalazłam się w gronie tych przez Ciebie wyróżnionych! To ogromna motywacja do działania! <3

  3. Czytamy podobne blogi, ja pewnie rzadziej, bo trochę sie ograniczyłam, ale z największą przyjemnością to po pół dnia spędzałabym na takim buszowaniu po blogach 🙂

  4. Sylwia, jak mogłam przegapić? Mam dużo na głowie, ale to mnie nie usprawiedliwia. Naprawdę pięknie o mnie napisałaś. Dziękuję za słowa i nominację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.