POSZERZAJ HORYZONTY #1

linki-godne-polecenia

Dzisiejszy wpis będzie inny niż wszystkie do tej pory. Postanowiłam stworzyć nową serię wpisów, w której będę polecać Wam interesujące linki.  Tego typu posty są ostatnio bardzo popularne w blogosferze. Sama bardzo je lubię, bo dzięki nim wiele razy udało mi się znaleźć fajny blog lub świetny artykuł.

W którymś momencie zaczęłam zastanawiać się dlaczego sama nie stworzę cyklu wpisów, w których podzielę się wartościowymi linkami. Czytam wiele ciekawych blogów, których tematyka jest zbliżona do mojej. Warto, żebyście też je poznali. Dlatego raz w miesiącu będę podrzucać Wam wpisy, które moim zdaniem warto przeczytać.

W takim razie usiądźcie wygodnie, zróbcie sobie coś gorącego do picia i zapraszam do czytania 🙂

Jak zdrowy jest mój tryb życia. Tym razem z innej strony – świetny tekst, dzięki któremu uda Wam się spojrzeć na zdrowy styl życia w mniej standardowy sposób, niż zwykle. Warto wykorzystać podejście Aleksandry w swoim własnym życiu.

A co jeśli nie możesz wszystkiego – Dorota w swoim tekście otwiera oczy na wiele spraw i w dość przewrotny sposób pokazuje, od czego tak naprawdę zależy nasze szczęście.

Pozbądź się swojej kotwicy – u Karoliny wpis o tym, dlaczego warto pozbyć się ze swojego życia ludzi, którzy ciągną nas w dół i utrudniają nam dotarcie do celu.

Zwalcz kompleksy. Bądź szczęśliwa – krótki, rzeczowy wpis o tym, dlaczego warto pozbyć się kompleksów i jak to zrobić.

Przestań ciągle dawać  – Gosia porusza temat, który dotyczy wielu kobiet. Ciągle skupiamy się na pomocy innym, spychając swoje potrzeby na drugi plan. We wpisie dowiecie się, dlaczego warto przestać ciągle dawać, a nauczyć się otrzymywać.

3 proste kroki w chwilach zwątpienia – w tym wpisie dowiecie się jak nie popaść w przysłowiowego „doła” ale wykorzystać chwile zwątpienia z korzyścią dla siebie.

Jak uwolnić się z toksycznej relacji – Żaneta w swoim wpisie porusza temat toksycznych związków oraz udziela wskazówek, które mogą pomóc wyjść z takiej relacji.

Wiesz niechcący się zakochałam  – na koniec rewelacyjny, dający do myślenia tekst, który ukazuje nasze wyobrażenia na temat miłości i związków.

 

To tyle na dziś. Kolejna porcja linków za miesiąc. Życzę Wam przyjemnego czytania.

Dajcie znać, czy znaleźliście coś dla siebie.


Mogliście przegapić u mnie:

Jak przestać zazdrościć innym?

Jak skutecznie rozwiązywać konflikty?

Jak przetrwać rozstanie?

Dajesz z siebie wszystko i nic z tego nie masz?

 

 

18 Comments

  1. Uwielbiam inicjatywy typu poszerzanie horyzontów, linkowe party, gościnne występy, wyzwanie blogowe, ponieważ właśnie w ten sposób odkrywam ciekawe blogi i odnajduję inspirujące treści. A co najważniejsze – poznaję fantastycznych ludzi!
    Bardzo dziękuję za polecenie 🙂 Dobrego tygodnia.

  2. Lubię takie wpisy z linkami bo dzięki nim znajduję masę wartościowych materiałów. Sama nie mam za wiele czasu na podróże w głąb internetu i poszukiwania tych perełek. Akurat z żadnym tym linkiem do tej pory się nie spotkałam, więc coś innego 😉 Zabieram się do dokładniejszego przeglądania.

  3. Też lubię takie wpisy, bo również dzięki nim mogę odkryć ciekawe miejsca w sieci, a co więcej czasem umknie mi jakiś post blogera, którego czytam i lubię 🙂
    Dziękuję za polecenie, to bardzo miłe! :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.