RECENZJA KSIĄŻKI OMENY MENSAH „TWOJE 3I”

omena-mensah-twoje-3i

„Chcesz być kobieta sukcesu? Pragniesz osiągnąć niezależność, wewnętrzną harmonię i szczęście? Masz pomysły, ale nie masz pieniędzy na ich realizację? To właściwy moment, by sięgnąć po moją książkę.” Chodzi tutaj o książkę „Twoje 3i: intuicja, indywidualność, inteligencja czyli kobiece sztuczki nie tylko w biznesie” autorstwa Omeny Mensah. Tymi słowami autorka zachęca do przeczytania swojej książki. Ja przeczytałam i Ciebie również zachęcam, dlatego też poniżej przedstawiam krótką recenzję.

„Twoje 3i” – recenzja

Omena Mensah jest znaną prezenterką telewizyjną i bizneswoman, prowadzi również szkolenia z technik kreowania wizerunku. Jest właścicielką marki Ammadora, produkującej ekskluzywne meble o artystycznym charakterze. Jest również założycielką fundacji, która pomaga potrzebującym w Ghanie.

Na bazie swoich doświadczeń życiowych i zawodowych napisała książkę „Twoje 3i.” Poradnik kierowany jest głównie do kobiet, które pragną lepiej poznać siebie, zwiększyć swoje poczucie własnej wartości oraz poczuć się lepiej w biznesie.

Z książki dowiesz między innymi jak wykorzystywać swoją intuicję oraz wyobraźnię, a także jak ważna jest empatia i inteligencja emocjonalna. Lepiej zrozumiesz jakim jesteś typem osobowości oraz dzięki analizie SWOT poznasz swoje mocne i słabe strony. We wszystkim pomogą Ci zawarte w książce ćwiczenia.

Dowiesz się również jak kreować wizerunek i dobrać strój odpowiednio do okazji. Poznasz znaczenie kolorów w ubiorze oraz lepiej zrozumiesz mowę ciała. Znajdziesz również cenne wskazówki jak wykreować swój profil na facebooku, tak żeby pomógł Ci pokazać się z jak najlepszej strony.

Książka napisana jest prostym językiem, czyta się ją lekko i zawiera wiele cennych informacji. Autorka stara się przekonać Cię do tego, żebyś odnalazła swoją wartość i zrozumiała, że masz możliwości, które możesz wykorzystać. Daje również wiele wskazówek jak odnaleźć się w męskim świecie. Wiedza teoretyczna poparta jest licznymi przykładami i historiami z życia Omeny.

Książka „Twoje 3i” jest zdecydowanie warta przeczytania. Może okazać się pomocna w wielu sytuacjach, zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Być może zainspiruje Cię również do wprowadzenia zmian w swoje życie.

Książkę: „Twoje 3i” możesz kupić tutaj: książka | ebook

 

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.