PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ 2 – CZYLI WIELKA WYMIANA KSIĄŻKOWA

Dziś rusza druga edycja wielkiej międzyblogowej wymiany książkowej PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ. To fantastyczna akcja skierowana do wszystkich tych, którzy kochają czytać. Organizowana jest przez Magdalenę z bloga SAVE THE MAGIC MOMENTS oraz Dagmarę z bloga SOCJOPATKA.PL

baner_akcji

 

Na czym polega akcja PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ?

 1. Akcja trwa od 01.10.2016 do 07.10.2016. Może wziąć w niej udział każdy, zarówno bloger, jak i czytelnik.
 2. Propozycje książek do wymiany znajdziesz w linkowym party na blogu Save The Magic Moments oraz Socjopatka.pl. Będą wklejone tam linki wszystkich blogerów oraz tych, którzy dołączą do akcji w trakcie jej trwania.
 3. Założeniem akcji jest umożliwienie wymiany książkowej. Jeśli chcesz zdobyć którąś z pozycji zaproponowanych przez blogerów, daj znać w komentarzu pod wpisem osoby, która tę książkę proponuje, jaką książkę chciałbyś zaoferować w zamian.
 4. Jeśli upatrzysz sobie jakąś książkę, jednak nie masz nic do zaoferowania za nią, możesz ją kupić za symboliczną kwotę. Jednak możesz zrobić to dopiero po zakończeniu akcji, gdyż pierwszeństwo mają wymieniający.
 5. Wymiana odbywa się bezkosztowo, chyba, że jedna ze stron ponosi o wiele większe koszty ze względu na miejsce zamieszkania lub wagę książki. Książki wysyłamy listem poleconym.
 6. Jeśli nie prowadzisz bloga informacje o książkach, które chcesz wymienić na inne pozostawiasz w komentarzach na blogach, na których upatrzysz swój łup. Dodatkowo będziesz poproszony o umieszczenie na facebooku informacji: biorę w akcji #przeczytajipodajdalej2 organizowanym przez @savethemagicmoments oraz @socjopatka.pl, gdzie wymienisz pozycje z własnej domowej biblioteczki.

To w skrócie tyle, jeśli chodzi o kwestie „techniczne” akcji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało pisz w komentarzu.

Ja ogromnie się cieszę, że zostałam zaproszona do wzięcia udziału w tej akcji, gdyż sama uwielbiam czytać i uważam, że to naprawdę świetna inicjatywa. Praktycznie każdy z nas ma w domu jakieś książki, do których już nigdy nie wróci. Ta akcja to świetna okazja do tego, żeby wymienić je na coś, co z chęcią przeczytamy.

Ja osobiście mam do zaoferowania tylko 3 pozycje na wymianę. Kocham czytać i nieraz wracam do książek, zwłaszcza do tych z dziedziny rozwoju osobistego. Dlatego te zostawiam dla siebie. Natomiast na wymianę proponuję życiowe, oparte na faktach i  podnoszące na duchu historie.

Moje propozycje:

 1. „DOPÓKI NIE POWIEM DO WIDZENIA” Susan Spencer-Wendel – stan książki: idealny

dopoki-nie-powiem-do-widzenia

 1. „SLOW LOVE – Jak straciłam pracę, włożyłam piżamę i znalazłam szczęście” Dominique Browning – stan książki: idealny zarezerwowana

slow-love

 1. „MOJA AFRYKAŃSKA MIŁOŚĆ – Biała Masajka wraca do Barsoloi” Corinne Hofmann – stan książki: idealny.

biala-masajka

Moja biblioteczka jest dość skromna, jednak jestem pewna, że zaglądając do linkowego party na blogach: Save the Magic Moments oraz Socjopatka.pl możesz znaleźć wiele bardzo ciekawych książek.

Na powyższych blogach znajdziesz również szczegóły akcji. Informacje możesz znaleźć również w wydarzeniu na facebooku: Przeczytaj & podaj dalej 2

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w wielkiej międzyblogowej wymianie książkowej. Jeśli spodobała Ci się któraś z proponowanych przeze mnie pozycji, daj znać w komentarzu i zaproponuj swoją listę książek na wymianę.

Przyjemnego czytania! 🙂

 

11 Comments

 1. Witam, byłabym zainteresowana książka „DOPÓKI NIE POWIEM DO WIDZENIA” jeżeli znajdziesz coś u mnie zachęcam do wymiany <3 Pozdrawiam cieplutko :*

  • Niestety nie znalazłam nic u Ciebie, ale jeśli nie uda mi się z nikim wymienić, a byłabyś zainteresowana, zawsze mogę odsprzedać książkę za przysłowiowe grosze 🙂

  • Wrażenia pozytywne. Ja nie miałam zbyt wiele książek na wymianę, ale i tak udało mi się wyłowić bardzo fajną pozycję, którą mam zamiar przeczytać w weekend 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *