CO MOŻESZ ZMIENIĆ W CIĄGU SEKUNDY?

Każdy z nas narzeka czasem na to, że w jego życiu nic się nie dzieje. Spoglądamy na ludzi, którzy są uśmiechnięci, otaczają się fajnymi osobami i robią rzeczy, które sprawiają im radość i myślimy sobie: „on to ma szczęście, mnie nic takiego nie spotyka”. A jeśli Ci powiem, że z pewnością Cię spotyka. Tylko może tego nie zauważasz? Żeby Ci to uświadomić zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego filmu.

Co możesz zmienić w ciągu sekundy? Nawet całe swoje życie. Każdy dzień przynosi nam możliwości, chociaż nie zawsze je dostrzegamy. Zastanów się ile razy przegapiłeś jakąś fajną okazję, która mogłaby zmienić twoje życie na lepsze? Ja z pewnością mogłabym kilka wymienić na swoim przykładzie. Oczywiście nawet jeśli taka okazja się pojawi nie masz gwarancji, że wykorzystując ją scenariusz będzie taki jak w filmie. Ale może być. I tylko wykorzystując nadarzające się możliwości możesz się o tym przekonać.

Masz tylko jedno życie i od Ciebie zależy jak je wykorzystasz. Dlatego nie bój się podejmować decyzji. Rozejrzyj się wokół siebie i naucz się dostrzegać to, co przynosi Ci życie. Jeśli dojrzysz jakąś okazję, nie bój się jej wykorzystać. Nie martw tym, że Ci się nie uda albo, że możesz wyjść na głupka. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać. Zacznij działać i nie pozwól, żeby życie przeszło Ci przed nosem.

 

 

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *